Mikey hozzászólása:

American Hockey League - Season 2008-2009

Regular Season Game #18

IOWA 4 - 5 GRAND RAPIDS (OT)

Négy perc elteltével két PP-góllal máris 2-0-ra vezettek a vendégek, de Petteri Wirtanen (3) (Andrew Thomas, Brian Salcido) rövid időn belül szépíteni tudott. Az első szünetre mégis két gólos előnnyel mentek a vendégek, egy perccel az első harmad vége előtt növelték előnyüket.
A második játékrész elején újabb vendéggól esett, de Matt Beleskey (2) (PP; Troy Bodie) újra "csak" két gólossá tette a hátrányt. T. J. Trevelyan (5) (Matt Beleskey) góljával már csak egy volt közte, a harmadik harmad elején pedig egyenlítettünk is Josh Green (7) (T. J. Trevelyan, Matt Beleskey) találatának köszönhetően.
Jött a hosszabbítás, és a vendégek 1:20 elteltével megszerezték a plusz egy pontot.

Jean-Philippe LeVasseur kezdett a kapuban (5/9), de mivel gyengén védett, David LeNeveu (11/12) váltotta a 24. percben, 1-4-nél...